SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Avfärden från Kalypsos ö " signerad.

465759. SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Avfärden från Kalypsos ö " signerad.

Ur Strändernas svall
Upplaga 467, 37 st provtryck
Tryckta på B.F.K Rives
55 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur Strändernas svall
Upplaga 467, 37 st provtryck
Tryckta på B.F.K Rives
55 x 62 cm.

Antal besök: 615