SYBORD, Bodafors, 1900-tal.

SYBORD, Bodafors, 1900-tal.
46569. SYBORD, Bodafors, 1900-tal.

Längd 68, bredd 40, höjd 67 cm.

Sltage, fanerskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sltage, fanerskador, repor.

Antal besök: 3 048