BENGT LANDIN. Komposition med papegoja, färglitografi, signerad och numrerad 237/250.

465689. BENGT LANDIN. Komposition med papegoja, färglitografi, signerad och numrerad 237/250.

Ca 69 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 69 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 884