SALAVDOR DALÍ. 1904-1989, torrnålsgravyr, kolorerad " Diane de Poiteiers " signerad numrerad 139/250.

465639. SALAVDOR DALÍ. 1904-1989, torrnålsgravyr, kolorerad " Diane de Poiteiers " signerad numrerad 139/250.

Med ram 66 x 81 cm.

Mindre bubblor vid passeparetout.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram 66 x 81 cm.

Antal besök: 832