Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ARVID KARLSSON. Olja på duk, Blommande rapsfält, signerad Arv Karlsson.
465629. ARVID KARLSSON. Olja på duk, Blommande rapsfält, signerad Arv Karlsson.
49 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 60 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
343