JAD, pekpinne, silver, Rsl.

JAD, pekpinne, silver, Rsl.
4656090. JAD, pekpinne, silver, Rsl.

Stämplad A A 1894. Längd ca 17 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 250