BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

465599. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Höjd 81 cm, bredd 113 cm, djup 28 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 393