STOLAR, 2000-tal.

465549. STOLAR, 2000-tal.

4 unika stolar i ek.

bruksslitage, märkningar och repor på ramarna.

Gör en kostnadsfri värdering!
465549. STOLAR, 2000-tal.

4 unika stolar i ek.

Haluta
Antal besök: 331