KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.
465397. KLAFFBORD, 1800-tal.

Klaffbord med grå underliggande färg, 1800-tal.
Tot med klaffar ute 84 x 80, höjd 75 cm.

Bruksslitage, märke skiva se bild !

Gör en kostnadsfri värdering!
465397. KLAFFBORD, 1800-tal.

Antal besök: 828