SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-talets mitt.

465378. SLAGLÅSPISTOL, Sverige, 1800-talets mitt.

Längd ca 25 cm.

Slitage, laddstake saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 25 cm.

Slitage, laddstake saknas.

Antal besök: 655