RULLBANDSSPELARE, Revox A77, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

465350. RULLBANDSSPELARE, Revox A77, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Stomme i bland annat fanérat trä. Märkt bakom lucka på baksidan.
Längd 41 cm.
Bredd 18 cm.
Höjd 37 cm.

Bruksslitage, kablar saknas, smärre fanérskador, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41 cm.
Bredd 18 cm.
Höjd 37 cm.

Antal besök: 995