BORDSLAMPOR, ett par, porslin och trä, Kina, 1900-tal.

465250. BORDSLAMPOR, ett par, porslin och trä, Kina, 1900-tal.

Växtlig dekor. Höjd 45 cm.

Ej funktionstestade. Stickkontakt saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Växtlig dekor. Höjd 45 cm.

Antal besök: 465