Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BENGT ÅKERBLOM. Tillskriven. STOLAR, 4 st, björk, 1900-talets mitt.
465239. BENGT ÅKERBLOM. Tillskriven. STOLAR, 4 st, björk, 1900-talets mitt.
Rygghöjd 82 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 82 cm.
Bruksslitage.
1 091