OLIVIER SEGUIN. "Espace 30", aluminium, signerad -75.

465224. OLIVIER SEGUIN. "Espace 30", aluminium, signerad -75.

Ramens yttermått ca 80 x 99 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 649