GRYTA på BEN, koppar, 1800-tal.

465207. GRYTA på BEN, koppar, 1800-tal.

Höjd 44 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 309