WASSILY KANDINSKY. EFTER. Färglitografi.

465199. WASSILY KANDINSKY. EFTER. Färglitografi.

Small Worlds IV. Osignerad. 35x30 cm.

Brukslitage.

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Wassily Kandinsky (1866–1944)

Antal besök: 748