FÅTÖLJ, skinn, chesterfieldmodell, 1900-tal.

465187. FÅTÖLJ, skinn, chesterfieldmodell, 1900-tal.

Fåtölj med löstagbar sits
Längd 105, sittdjup 57, ryggstödets höjd 70 cm.

Skinn med slitage och märken, klädsel under sitsen med skador. Delvis solblekt. Klädsel lite löst i bak under stödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj med löstagbar sits

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 404