TRUMPET, troligen rysk, 1900-tal.

465168. TRUMPET, troligen rysk, 1900-tal.

Längd 46 cm. Försilvrad.

Bruksslitage, bucklor, skador. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 46 cm. Försilvrad.

Antal besök: 1 175