Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, brons samt textil, 1900-talets första hälft.
465160. TAKLAMPA, brons samt textil, 1900-talets första hälft.
Diameter ca 58 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 58 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
267