PATRICK NASMYTH. Landskap med stuga, olja på pannå, signerad P. Nasmyth, omkring 1800.

46516. PATRICK NASMYTH. Landskap med stuga, olja på pannå, signerad P. Nasmyth, omkring 1800.

29 x 34,5 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 34,5 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 174