Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
HJALMAR FALK. Landskap med hus, akvarell, signerad.
465149. HJALMAR FALK. Landskap med hus, akvarell, signerad.
Ramstorlek 38 x 27 cm.
Ramslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ramstorlek 38 x 27 cm.
Ramslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
632