Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
LEONARD WIEDH. landskap med sjö, olja på duk, signerad daterad 1904.
46513. LEONARD WIEDH. landskap med sjö, olja på duk, signerad daterad 1904.
75 x 33 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
75 x 33 cm.
Smärre färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
753