SATSBORD, 3 st, mahogny, rokokostil, 1900-talets andra del.

465134. SATSBORD, 3 st, mahogny, rokokostil, 1900-talets andra del.

Största bordets mått: Längd 54 cm. Bredd 35 cm. Höjd 53 cm.

Bruksslitage. Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292