VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del.

465133. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del.

Invändig elektrisk belysning. Två delat. Glasad överdel. Skåpdel samt lådor. Längd 87 cm. Bredd 42 cm. Höjd 178 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 357