PARTI LP-skivor, ca 50 st, bl a Elvis, Johnny Cash mfl.

465065. PARTI LP-skivor, ca 50 st, bl a Elvis, Johnny Cash mfl.

Parti blandade skivor med populärmusik, ca 50 st.

Bruksskick, ej genomgångna, slitage på omslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 369