TELEFONBORD och stol, 2 delar, mahogny, 1800 0ch 1900-tal.

465052. TELEFONBORD och stol, 2 delar, mahogny, 1800 0ch 1900-tal.

Telefonbord i mahogny med underliggande hylla, bredd 50 cm, djup 39,5 cm, höjd 74,5 cm
Stol i mahogny, sent 1800-tal, höjd 88 cm, sitthöjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 671