KARIN MÜLLER-LINDBERG. Komposition, olja på duk, monogramsignerad KML.

465049. KARIN MÜLLER-LINDBERG. Komposition, olja på duk, monogramsignerad KML.

68 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 68 cm.

Antal besök: 1 482