STOLAR, 4-stycken, Karl-Johan, 1800-tal.

465020. STOLAR, 4-stycken, Karl-Johan, 1800-tal.

Träpluggade. Rygghöjd 82 cm.

Slitage samt en stolsits målad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träpluggade. Rygghöjd 82 cm.

Antal besök: 304