MATS ARONSSON. "Lagerlunden". Färglitografi, signerad, daterad 97 och numrerad 64/75.

464977. MATS ARONSSON. "Lagerlunden". Färglitografi, signerad, daterad 97 och numrerad 64/75.

43 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 720