7 st collier, varav ett i metall, resterande i sterlingsilver. 5 st utav dessa med hängen, 4 st i silver. Stämplade 925.
3 st lösa hängen, hjärtformade hänget i metall, hänget i form av kors i 8K guld, vikt 0,25 gram, hänge med motiv av äldre herre, vitmetall med motivet i silver.
1 st ring, stämplad 925.
Silverföremålens vikt totalt ca 30 gram.
Bruksslitage.
1 st ring, stämplad 925.
Bruksslitage.