SPEGEL, förgylld ram, 1800/1900-tal.

464839. SPEGEL, förgylld ram, 1800/1900-tal.

72 x 40 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Senare förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 40 cm.

Antal besök: 328