PARTI RITINSTRUMENT, passare, m.m., tidigt 1900-tal.

464824. PARTI RITINSTRUMENT, passare, m.m., tidigt 1900-tal.

Största etuiets längd ca 29 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648