SLAGBORD, bemålat trä, 1900-talets första del.

464789. SLAGBORD, bemålat trä, 1900-talets första del.

Längd 30 + 50 + 50 cm. Bredd 70 cm. Höjd 75 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 288