JO HAMMERBORG. Taklampa, 1900-tal.

464750. JO HAMMERBORG. Taklampa, 1900-tal.

Lampa designad av Jo Hammer, tillverkad av Fog & Mørup.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Haluta
Antal besök: 1 745