MILITARIA, 6 delar, flottan, bland annat bälten.

464692. MILITARIA, 6 delar, flottan, bland annat bälten.

Partiet innehåller 3 livremmar/bälten, mössmärke, mössband samt en axelklaff.

Slitage, skador. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 216