BYRÅ, 4-lådig, fur, 1800/1900-tal.

464690. BYRÅ, 4-lådig, fur, 1800/1900-tal.

Längd 93, bredd 48, höjd 91 cm.

Slitage samt kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt kompletterad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 248