FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.
464660. FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.

Snurrfåtöljer på metallfot.
Höjd 91 cm och bredd 82 cm.

Bruks samt åldersslitage.
Klädsel med slitage, ett hål på en fåtöljs armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrfåtöljer på metallfot.
Höjd 91 cm och bredd 82 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 416