VÄGGUR, 3 st, 1940-tal.

VÄGGUR, 3 st, 1940-tal.
46458. VÄGGUR, 3 st, 1940-tal.

Bl.a. Westerstrands, höjd ca 33-45 cm.

Glas löst på en klocka. Slitage. Pendlar samt 2 nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 788