OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad H. Martin.

46451. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad H. Martin.

Landskapsbild, England 1800-tal. 46 x 62 cm.

Krackelering samt smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 786