MATBORD, teak, 1900-talet mitt.

464465. MATBORD, teak, 1900-talet mitt.

Med utdragbara skivor. Längd 120 + 50 + 50 cm. Bredd 85 cm. Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 432