RING gulguld 14 K med turkoser.

464438. RING gulguld 14 K med turkoser.

Ring med genombruten dekor av blomkalkar med olikfärgade turkoser, ringen flankerad av bladdekor. Ostämplad.
Storlek 17/57
Vikt 7,67 g.

Bruksskick.
Liten bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/57
Vikt 7,67 g.

Bruksskick.
Liten bristning.

Antal besök: 576