MÄRTA NIELSEN. Olja på duk, skogsparti, signerad.

464394. MÄRTA NIELSEN. Olja på duk, skogsparti, signerad.

Märta Nielsen i Trosa
81 x 116 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märta Nielsen i Trosa
81 x 116 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 613