GOLVLAMPA, 1-par, "Galilea", Carpyen, 1900/2000-tal.

464362. GOLVLAMPA, 1-par, "Galilea", Carpyen, 1900/2000-tal.

Ställbar höjd. Maxhöjd 152 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 870