JANERIC JOHANSSON. Litografi, numrerad 109/225, "30 hästkrafter". signerad.

464338. JANERIC JOHANSSON. Litografi, numrerad 109/225, "30 hästkrafter". signerad.

35 x 28 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Janeric Johansson (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 28 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Janeric Johansson (Född 1950)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 704