OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Madonna med barn, kopia, Italien, 1800-tal.

464321. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Madonna med barn, kopia, Italien, 1800-tal.

49 x 31 cm.

Duken något bubblig
Litet färgbortfall övre vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 31 cm.

Duken något bubblig

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 487