TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, 1900-tal.

464255. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, 1900-tal.

Målad. I form av hare. Höjd ca 63 cm.

Slitage. Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Avslag.

Antal besök: 719