Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
TILLBRINGARE, Orrefors, 1900-talets andra hälft.
464243. TILLBRINGARE, Orrefors, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 15 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 15 cm.
Smärre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
340