KOPPARFÖREMÅL, 9 delar, bl.a. Knut Eriksson, Eskilstuna, 1900-tal.

46424. KOPPARFÖREMÅL, 9 delar, bl.a. Knut Eriksson, Eskilstuna, 1900-tal.

Kaffeserviser, 2 st, 4 delar vardera. Takampel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 865