KARMSTOLAR, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra del.

464187. KARMSTOLAR, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra del.

Klädsel av skinn med djuphäftade knappar samt pärlspik. Höjd ca 75 cm.

Bruksslitage, klädsel med patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330