SLAGBORD, trä, 1900-tal.

SLAGBORD, trä, 1900-tal.
464069. SLAGBORD, trä, 1900-tal.

Två uppfällbara bordsskivor på vardera långsida, utdragbara ben för stöd.
Längd 26 cm.
Bredd 73 cm.
Höjd ca 72 cm.
Totallängd ca 140 cm.

Bruksslitage, senare bordsskiva, skivor ojämna, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.
Bredd 73 cm.
Höjd ca 72 cm.
Totallängd ca 140 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 408